top banner

Era Pary (tytuł roboczy) będzie bezpłatną grą typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Grupa śmiałków, którą poprowadzisz po świecie Steampunk, będzie miała za zadanie walkę z przeciwnikami nękającymi poszczególne dzielnice. Trud i wysiłek włożony w heroiczną walkę przyniosą doświadczenie potrzebne do rozwoju różnych atrybutów i talentów oraz elementy ekwipunku. W rezultacie stworzysz drużynę śmiałków gotowych do sprawdzenia swoich sił na Arenie.

Jeśli grałeś w Final Fantasy, to bardzo szybko opanujesz walkę. System walki bazuje na klasycznym turowym RPG. W każdej turze, dwa przeciwne zespoły, będą miały do wykorzystania szereg działań ograniczonych punktami akcji. Po wykorzystaniu ich wszystkich, wróg przejmuje inicjatywę i przystępuje do działania. Trwa to dopóki na placu boju nie zostanie zwycięzca.

Era Pary pozwala grać z tysiącami ludzi z całego świata. Będziesz mógł dołączyć do gildii lub stworzyć swoją i zaprosić znajomych, aby połączyć siły przeciw wspólnemu wrogowi, czy to w lochu (PvE), czy na arenie gracz vs gracz (PvP).

bottom banner