top banner

Bohaterowie Deneos

Bohaterowie Deneos są bezpłatną grą typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Twoim celem jest prowadzenie grupy poszukiwaczy przygód po świecie fantasy, walka z potworami, zbieranie doświadczenia oraz skarbów. Dla każdego z bohaterów możesz wybrać rasę i klasę, co pozwala na stworzenie idealnej konfiguracji. Będziesz rozwijać każdego z bohaterów przydzielając punkty do różnych atrybutów i talentów, które pozwolą im stać się ostatecznymi wojownikami, uzdrowicielami lub klasą wsparcia w swoim zespole.

System walki czerpie z klasycznych systemów turowych RPG. Jeśli jesteś zaznajomiony z grą Final Fantasy, bardzo szybko opanujesz walkę. Dwa przeciwne zespoły mają szereg działań, które mogą wykorzystać w każdej turze. Po wykorzystaniu ich wszystkich, wróg przejmuje inicjatywę i przystępuje do działania. Trwa to dopóki nie wyłoni się zwycięzca.

Bohaterowie, będąc grą online, pozwalają grać z tysiącami ludzi z całego świata. Gracze mogą tworzyć gildie, które pozwolą im połączyć siły przeciw wspólnemu wrogowi, czy to w lochu (PvE), czy na arenie gracz vs gracz (PvP).

Pobierz aplikację Bohaterowie Deneos ze sklepu Apple App Store oraz Android Google Play.

bottom banner