Bohaterowie Deneos to gra MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) w świecie fantasy. Jak każda gra tego typu, Bohaterowie Deneos pozwala na kontakt z innymi graczami, tworzenie sojuszy oraz swoich wrogów i rywali. Nasz produkt oparty jest na mechanice turowej. Twoim głównym celem jest stworzenie drużyny składającej się maksymalnie z 4 członków, dzięki której będziesz w stanie zwiedzić cały świat oraz pokonać wszelkie przeciwności losu. Tworząc ten projekt staraliśmy się zachować podstawowe elementy dla gatunku RPG. Daliśmy do dyspozycji 4 rasy: Ludzie, Elfy, Krasnoludy oraz Orkowie, tak jak i 5 klas: Wojownik, Kapłan, Druid, Mag i Zabójca. Każdą z nich można rozwijać na różne sposoby, wedle własnych pomysłów i potrzeb.

Każdy bohater może pełnić inną rolę, uzupełniając w ten sposób drużynę w niezbędne umiejętności. Rozwój postaci odbywa się na dwa sposoby:
- zwiększamy statystyki naszych herosów wybierając między Siłą, Zręcznością, Inteligencją oraz Witalnością,
- przydzielamy punkty talentów zdobywając nowe umiejętności aktywne i pasywne.

Staramy się dbać o to co tworzymy, dlatego wymyślamy nowe elementy warte dodania, by urozmaicić rozgrywkę jeszcze bardziej. Jedną z nich jest możliwość przechodzenia specjalnych lokacji zwanych Lochami, dla ludzi szukających wyzwania oraz możliwość gry PvP (Players versus Player) dla tych, którzy lubią rywalizację. Gra cały czas się rozwija więc ilość klas, ras tak jak i każdy jej element może ulec zmianie.

Dowiedz się więcej o grze Bohaterowie Deneos.

Wykorzystując mechanikę Bohaterów Deneos dążymy do stworzenia nowej gry osadzonej w nowym świecie. Jest to świat maszyn parowych, era stali rozpoznawana wśród fanów jako Steampunk. Maszyny napędzane w klasyczny sposób, skomplikowana inżynieria to kwintesencja tej ery. Nowe dzieło posiadać będzie swoją własną historię, rasy oraz klasy, wszystko charakterystyczne dla tego wspaniałego klimatu. Gra również będzie oparta na systemie turowym oraz będzie posiadała cechy RPG.

Dowiedz się więcej o grze Era Pary.

bottom banner